Слово партнера

 

Дорогі друзі!

Наша історія бере свій початок з 2004 року. За минулі 14 років ми пройшли шлях від новачка до однієї з провідних юридичних компаній у сфері судової практики. Краще підтвердження цьому - довіра клієнтів, репрезентативний досвід і оцінки національних рейтингів «50 провідних юридичних фірм України» і «TOP 100 найкращих юристів України».

Кваліфікована і всебічна правова експертиза, вироблення чіткої юридичної позиції, твереза оцінка перспектив досудового врегулювання конфліктів, формування оптимальної стратегії захисту, якісне представництво в судових спорах і результативність у виконанні судових рішень - ключові константи нашої роботи.

Дотримуючись їх, Адвокатська компанія «Правочин» отримала репутацію надійного професіонала, здатного вирішити найбільш складні правові завдання в інтересах клієнта. Репутацію радника, якому можна довіряти.

Близько 80% нових звернень в «Правочин» приходять за рекомендацією тих, хто вже користується нашими послугами. Для нас це показник довіри та визнання.

Ми вдячні за таку оцінку і тим, хто з нами багато років, і тим, з ким тільки починаємо спільну роботу. Можу запевнити, що Адвокатська компанія «Правочин» і далі буде якісно відстоювати бізнес та законні інтереси своїх клієнтів, максимально виправдовуючи свою репутацію.

 

З повагою,
Олександр Пащенко,
Керуючий партнер Адвокатської компанії «Правочин»