Архів новин < Повернутися до переліку новин
Науковий радник АК «Правочин», адвокат Роман Титикало виступив модератором круглого столу «Адвокати та нотаріуси як суб’єкти первинного фінансового моніторингу»
2010-12-12

07 грудня 2010 року в приміщенні Міністерства юстиції України в рамках Тижня права, що традиційно проводиться в Україні, відбувся круглий стіл «Адвокати та нотаріуси як суб’єкти первинного фінансового моніторингу». В заході взяли участь  представники Міністерства юстиції України, державного департаменту фінансового моніторингу, приватні нотаріуси та адвокати.

{mosimage} Предметом обговорення  стали зміни від 18.05.2010 р. до Закону України «Про  запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму», відповідно до яких адвокати та нотаріуси стали суб’єктами первинного фінансового моніторингу, а також підзаконні нормативні акти, прийняті на виконання даного закону.

Присутні обговорили практику застосування та здійснення фінансового моніторингу адвокатами, нотаріусами та іншими суб’єктами господарювання, які надають юридичні послуги.

Наступна новинаПопередня новина
Переглянути архів
від
до