Новини < Повернутися до переліку новин

Адвокати «Правочин» захистили права «Ферреро Україна» в суді апеляційної інстанції

2015-12-02

Адвокати «Правочин» – керуючий партнер Олександр Оніщенко та радник Сергій Римар – довели в суді правомірність дій «Ферреро Україна» щодо розірвання договору дистрибуції.

01 грудня 2015 року Київський апеляційний господарський суд, погодившись з доводами наших адвокатів, виніс постанову, якою залишив без задоволення апеляційну скаргу одного з дистриб’юторів компанії.

Позивач вимагав скасувати рішення Господарського суду м. Києва, яким суд першої інстанції залишив без задоволення його позов до компанії «Ферреро Україна» про визнання правочину недійсним.

На думку позивача, компанією «Ферреро» неправомірно та безпідставно прийнято рішення (вчинено правочин) щодо одностороннього розірвання договору дистрибуції між сторонами. Водночас, адвокати АК «Правочин» в процесі розгляду справи надали беззаперечні докази того, що позивач порушив умови договору дистрибуції, що й стало підставою для його розірвання. Також було доведено той факт, що в цьому договорі чітко передбачена можливість одностороннього розірвання договору за певними обставинами (невиконання позивачем своїх зобов'язань).

Цікавість цієї справи для юридичної практики полягає в тому, що суди першої та апеляційної інстанцій дійшли наступного висновку: повідомлення про розірвання договору дистрибуції (правочин) є окремим правочином, який може бути предметом позову про визнання його недійсним.

Наступна новинаПопередня новина