Новини < Повернутися до переліку новин

«Правочин» знову у ТОП-50 найкращих юридичних фірм України!

2015-12-02

Таким є результат щорічного Всеукраїнського дослідження «50 провідних юридичних фірм України» за версією видання «Юридична практика», який був оприлюднений 30 листопада 2015 року. 

Визнання отримано нами завдяки величезному досвіду в веденні важливих і великих спорів, високій якості наших послуг, вдосконаленню існуючих практик компанії та вмінню розуміти потреби клієнтів і виправдовувати їх довіру.

«Попри складні для бізнесу часи АК «Правочин» втримала динаміку зростання по більшості рейтингових показниках, що надає привід для певного оптимізму та надію на «одужання» ринку  вцілому. Ми рухаємося вперед і вдячні партнерам і колегам за високі оцінки професіоналізму та надійності Адвокатської компанії «Правочин». Об’єктивним підтвердженням цього є підсумкова таблиця, в якій наша компанія піднялась на два пункти порівняно  з  2014 роком. До наших найближчих планів входить деяка корекція моделі управління компанією та її регіональними офісами, концентрація на найбільш прибуткових практиках, посилення рівня експертизи в них, активізація заходів щодо розширення клієнтської бази та генерація нової роботи для наших юристів» - зазначив керуючий партнер Олександр Оніщенко.

Безперечно, ми і надалі будемо дотримуватися високих стандартів професії і рухатись вперед, щоб бути ще кращими.

 

*** Рейтинг «50 провідних юридичних фірм України» - це щорічне дослідження ринку юридичних послуг, яке проводиться виданням «Юридична практика» з 1997 року. Дослідження охоплювало період з 4 кварталу 2014 по 3 квартал 2015 року, і включає велику кількість показників, серед яких моніторинг угод / судових справ за 12 місяців, прибутковість і фінансова ефективність компанії, а також кількість юристів.

Наступна новинаПопередня новина