Новини < Повернутися до переліку новин

АК «Правочин» серед лідерів дослідження Ukrainian Law Firms 2016

2016-06-15

За підсумками 14-го національного незалежного дослідження “Ukrainian Law Firms 2016. A Handbook for Foreign Clients” АК «Правочин» підтвердила свою високу експертність і професіоналізм команди в судовій та податковій практиці, а також вперше була відзначена серед лідируючих юридичних компаній в практиці банкрутства. 

 

 

В списки рекомендованих юристів увійшли:

  • Олександр Оніщенко – судова та податкова практики;
  • Олександр Пащенко – практика банкрутства.

 

АК «Правочин» отримала високі оцінки в наступних практиках та галузях:

 

Судова практика

Судова практика, а також практика досудового вирішення спорів є ключовою спеціалізацією Адвокатської компанії «Правочин». Останнім часом компанія представила інтереси Авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України» в судових спорах по декільком позовам Державної авіаційної служби України про стягнення 60 мільйонів гривень заборгованості до фонду фінансування авіаційної діяльності. Компанія зробила свій внесок у формування нової практики в справах щодо стягнення транспортного збору. Керуючій партнер Олександр Оніщенко є ключовим судовим юристом, широко відомим на ринку юридичних послуг.

 

Банкрутство

В 2015 році Адвокатська компанія «Правочин» була відзначена в практиці банкрутства. Серед резонансних справ, завершених командою останнім часом, було представництво інтересів компанії «Ферреро Україна» в гучній справі про банкрутство мережі супермаркетів «О’кей», котре завершилось мировою угодою між кредиторами, боржниками та інвесторами; а також захист інтересів фармацевтичної компанії «Інтерфарм» у справі за позовом прокуратури щодо перегляду раніше прийнятих судових рішень про визнання боржника банкрутом. Провідні судові юристи компанії Олександр Пащенко та Олександр Оніщенко є ключовими гравцями команди.

 

Податки та трансфертне ціноутворення

Спеціалізуючись в судової практиці, Адвокатська компанія «Правочин», яку очолює Олександр Оніщенко, стає все більш активною в податкових спорах. Нещодавно компанія представляла інтереси компанії Geometry Global у судовому спорі з фіскальними органами щодо оскарження податкових повідомлень-рішень, та інтереси компанії Lantmannen AXA, лідера по виробництву сухих сніданків, у Вищому адміністративному суді України, в податковому спорі щодо нарахування корпоративних податків.

 

Більш детально: https://issuu.com/33704/docs/ulf_2016_web_single_spreads

 

*** Дослідження «Ukrainian Law Firms 2016. A Handbook for Foreign Clients» виходить англійською мовою і презентує провідні юридичні фірми України в ключових галузях права. Довідник покликаний допомагати іноземному бізнесу при виборі партнерів, надаючи оцінку розвитку та досягненням внутрішнього юридичного ринку в єдиному інформаційному джерелі. Довідник підготовлений видавництвом «Юридична Практика».

 

 

Наступна новинаПопередня новина