Новини < Повернутися до переліку новин

Переможна крапка в тривалому судовому спорі на користь «Ферреро Україна»

2016-11-16

16 листопада 2016 року адвокати АК «Правочин» відстояли інтереси компанії «Ферреро Україна» в спорі з одним із її дистриб’юторів, що розглядався у Вищому господарському суді України.

 

 

Спір стосувався правомірності розірвання договору з дистриб’ютором, який працює на території Одеської області, з підстав невиконання останнім передбачених договором вимог щодо наявності обов’язкового обсягу залишків товару під торгівельною маркою «Ферреро» на складі дистриб’ютора.

В рамках розгляду справи адвокати АК «Правочин» переконливо довели те, що розірвання договору шляхом обґрунтованої односторонньої відмови від нього не суперечить чинному законодавству, якщо така можливість і її підстави чітко передбачені таким договором. Вищий господарський суд України нарешті поставив крапку в цьому тривалому спорі, що розглядався судами близько двох років, залишивши без змін рішення першої та апеляційної інстанцій.

Інтереси ТОВ «Ферреро Україна» у Вищому господарському суді України представляв Олександр Оніщенко, адвокат, керуючий партнер АК «Правочин».

Наступна новинаПопередня новина