Новини < Повернутися до переліку новин

Адвокати АО «АК «Правочин» виграли спір з податковою, захищаючи інтереси одного з найбільших рекламних агентств України

2017-09-15

Адвокат Адвокатського об'єднання «Правочин» Сергій Римар та помічник адвоката Михайло Войцеховський представили в Окружному адміністративному суді Києва інтереси Geometry Global Ukraine в судовому спорі з податківцями.

Суть спору зводиться до того, що податкова інспекція одного з районів міста Києва в ході планової перевірки Geometry Global Ukraine встановила заниження підприємством податку на прибуток та податку на додану вартість. Також, фіскали вбачали порушення в тому, що підприємство не утримало податок на дохід нерезидента у вигляді роялті, що слугувало причиною для прийняття відповідних податкових повідомлень-рішень.

Адвокати АО «АК «Правочин» довели правомірність дій свого клієнта, підтвердили відсутність будь-якого заниження ним податків та вкотре нагадали податківцям, що податкове законодавство України не обмежується Податковим кодексом, а включає також міжнародні договори, які можуть передбачати пільгові режими оподаткування.

Вдало підібрана тактика судового захисту та чітко сформована правова позиція зумовили прийняття судом рішення про задоволення позовних вимог в повному обсязі та скасування усіх повідомлень-рішень.

Наступна новинаПопередня новина