< Повернутися до переліку публікацій

Затятий мандрівник

2016-12-12
Оніщенко Олександр Віталійович
Партнер, адвокат, керівник практики вирішення спорів та податкової практики АК "Правочин"

Про автора >

 

«Ніколи не будьте задоволені тим, ким ви є, інакше втратите шанс стати тим, ким хочете бути» — це висловлювання Джона Бон Джові напрочуд вдало лягає в мою концепцію розвитку й удосконалення.

 

 

Життя настільки динамічне і різнобарвне і, водночас, таке коротке, що часу встигнути все — не так уже й багато, проте дуже хочеться. Тому намагаюсь не витрачати ані хвилини як у роботі, так і відпочиваючи. Активний відпочинок — моє все! Захоплень безліч: марафонський біг (маю за плечима сім марафонів та напівмарафонів, а в планах на 2017 рік також і Ironman), плавання, велосипед, настільний та великий теніс, командні ігрові види спорту (волейбол, баскетбол), гірські сходження (Гімалаї, Альпи, Карпати), параглайдінг, йога. Будь-які нові для себе види спорту сприймаю як виклик, а оволодіння ними — як щабель до зростання особистості.

Як затятий мандрівник під час подорожей намагаюсь оволодіти екзотичними для українців видами спорту. Скажімо, з останньої подорожі до Хорватії привіз захоплення петанком (кидання металевих куль, якомога ближче до маленької дерев’яної кулі, яка французькою звучить як cochonnet) — гру, поширену в країнах Середземномор’я та Адріатики. Петанк — це фізичне й інтелектуальне вдосконалення одночасно, розвиток майстерності та координації рухів. Варто спробувати — враження, повірте, незабутні!!!

 


Окрема частина життя і захоплень — зимові види спорту. Не припиняючи забіги, замінивши плавання на занурення в ополонку, відкриваю для себе і сім’ї лижний сезон. Цього року традиційно плануємо провести короткі зимові канікули в Альпах Південного (Італійського) Тіролю. Переваги високогір’я очевидні — сніг є завжди і тримається до початку травня. Відтак, сезон доволі тривалий (листопад-травень). Тож маємо можливість підлаштувати свій насичений графік під короткий (на жаль, більше тижня не виходить ніколи) лижний відпочинок у горах. Чисте гірське повітря, фізична активність, незабутні краєвиди, смаколики італійської кухні в колоритних альпійських шалє в поєднанні з духмяним Glühwein творять дива — синдром перманентної втоми тебе полишає, а потужний заряд енергії зберігається надовго.

 

 

 

Журнал «Український юрист»
№12, Грудень 2016 року, с.57
http://jurist.ua/?article/1214