Коментарий
05 Апреля 2018
27 Февраля 2018
27 Февраля 2018
25 Января 2018

Про формування єдиної судової практики, яка спростила б роботу судів нижчих інстанцій, стала відповідним дороговказом для сторін спору та нарешті розвантажила судову систему, в юридичних колах не говорить хіба що ледачий. Зазначена тема є, напевно, найбільш популярною для юридичних конференцій, круглих столів, форумів тощо.

12 Апреля 2017

 

Сьогодні правового захисту потребують не лише клієнти, а і їхні захисники, адже випадки як внутрішнього, так і зовнішнього втручання в діяльність адвокатів та юридичних компаній останнім часом почастішали. Про те, як захищаються юридичні фірми, яких заходів вживають задля власної безпеки і як до цього ставляться клієнти — у дискусії "Українського юриста", у якої взяв участь Михайло ВОЙЦЕХОВСЬКИЙ, молодший юрист АК "Правочин". 

 

14 Февраля 2017

 

 

Судам следует прийти к единому выводу и выработать определенную позицию в рассмотрении споров вкладчиков с Фондом гарантирования вкладов.

 

12 Декабря 2016

 

«Ніколи не будьте задоволені тим, ким ви є, інакше втратите шанс стати тим, ким хочете бути» — це висловлювання Джона Бон Джові напрочуд вдало лягає в мою концепцію розвитку й удосконалення.

 

08 Ноября 2016

 

Младший юрист АК "Правочин"

 

Законодательные изменения в сфере земельных отношений призваны повысить эффективность использования бесхозяйных земель.

 

11 Октября 2016
30 Сентября 2016

 

Які чинники спонукатимуть адвокатів та науковців залишити практику та піти працювати суддею? Чи здатні адвокати якісно оновити суддівський корпус?