Comments
05 April 2018
27 February 2018
27 February 2018
25 January 2018

Про формування єдиної судової практики, яка спростила б роботу судів нижчих інстанцій, стала відповідним дороговказом для сторін спору та нарешті розвантажила судову систему, в юридичних колах не говорить хіба що ледачий. Зазначена тема є, напевно, найбільш популярною для юридичних конференцій, круглих столів, форумів тощо.

12 April 2017

 

Сьогодні правового захисту потребують не лише клієнти, а і їхні захисники, адже випадки як внутрішнього, так і зовнішнього втручання в діяльність адвокатів та юридичних компаній останнім часом почастішали. Про те, як захищаються юридичні фірми, яких заходів вживають задля власної безпеки і як до цього ставляться клієнти — у дискусії "Українського юриста", у якої взяв участь Михайло ВОЙЦЕХОВСЬКИЙ, молодший юрист АК "Правочин". 

 

14 February 2017

 

 

Судам следует прийти к единому выводу и выработать определенную позицию в рассмотрении споров вкладчиков с Фондом гарантирования вкладов.

 

12 December 2016

 

«Ніколи не будьте задоволені тим, ким ви є, інакше втратите шанс стати тим, ким хочете бути» — це висловлювання Джона Бон Джові напрочуд вдало лягає в мою концепцію розвитку й удосконалення.

 

08 November 2016

 

Младший юрист АК "Правочин"

 

Законодательные изменения в сфере земельных отношений призваны повысить эффективность использования бесхозяйных земель.

 

11 October 2016
30 September 2016

 

Які чинники спонукатимуть адвокатів та науковців залишити практику та піти працювати суддею? Чи здатні адвокати якісно оновити суддівський корпус?